Praca, czyli drzwi do Twojej kariery.

 OSOBA DO SPRAW POZYSKIWANIA ORAZ SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI.

MIEJSCE PRACY DO WYBORU: TCZEW, PRUSZCZ GDAŃSKI, Gdańsk I OKOLICE.

OPIS STANOWISKA:

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na samodzielnego doradcę.

Wymagania:

  • - Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • - Nastawienie na sukces
  • - Inicjatywa, samodzielność, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
  • - Sumienność i dokładność
  • - Wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • - Poczucie humoru
  • - Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • - Praca - umowa-zlecenie, własna działalność, staż, forma zatrudnienia do wyboru.
  • - Samodzielne stanowisko, zero stresu sam decydujesz kiedy pracujesz i gdzie
  • - Możliwość zatrudnienia w przyszłości na umowę o pracę.
  • - prowizję od sprzedaży od 40 - 60 % (ustalana indywidualnie).
  • - niezbędne narzędzia do pracy (aparat, telefon, dla najlepszych samochód służbowy)

Kandydatów spełniających kryteria podane w ogłoszeniu prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych, składających się z CV i listu motywacyjnego, na adres e-mail: biuro@megabroker.eu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Opis dodatkowy.

Jeżeli chcesz poznać miejsce w którym pozytywna atmosfera pracy pozwala na realizację ciekawych zadań, miejsce w którym twoje problemy są naszymi problemami, to dołącz do nas, i rozwijaj z nami firmę, w której liczy się budowanie poczucia spełnienia i satysfakcji.